ОбразуванеИстория

Мария Орлова - Надявам се, руската шейната

Днес нека да поговорим за младата надежда на Руската шейната. Мария Сергеевна Орлова - капитанът на спорта, в полза на руския отбор, спорт - skleton, носител на европейските и световни първенства.

Животът и кариерата

Мария Орлова е роден на 14 април 1988 г. в Санкт Петербург. Височина - 167 см, тегло - 69 кг.

Young Маша веднага започна да се включат в атлетиката, но в крайна сметка осъзнах, че за да успее в този спорт и да не бъде в състояние да започнете да гледате и скелети.

Мария Орлова активно ангажирани SLED 12 години, а през 2008 г., Мери беше избран за националния отбор, където тя започва да участва в големи състезания от международен клас, показвайки много добри резултати.

Дебютира в Европейската купа в германския град Винтерберг, Орлов показа девети път, с едни и същи резултати, проведени до края на сезона. Тя винаги се вкопчи в челната десятка.

Следваща Мери чакаше младежки световен шампионат, резултатът от които - на девето място.

През следващия сезон Мария Орлова добавя значително темпо: само след като тя не е успяла да стъпи в челната десятка от осемте етапа се извършват и в генералното класиране, завърши сезона на четвърто място.

В края на 2010 г., с различна степен на успех спортист участвали в Купата на Америка в един и същи сезон участва в турнира за Купата на Intercontinental.

Сезон 2012 Мария Орлова не проведе изцяло успешна. Тя участва пряко във всички състезания за чаши, и най-добрия резултат дойде на пътя в Швейцария (Сейнт Мориц), където спортистът спечели девето място. В края на сезона в генералното класиране Маша бе 12-ти.

Забележителни награди

През 2013 г. в австрийския град Игълс в Орлова на европейско първенство той спечели сребърен медал, който отиде в генералното класиране, благодарение на Мери получили чаша допълнително медал - бронз. В сборен отбор случай Световната купа в Винтерберг Мария разшири своята съкровищница на медали още един бронз.

В навечерието на атлетите не една реч, и Мария Орлова, чиято биография е все още не е толкова богат, а не само да се види в тази спортна арена. Успех на младия и обещаващ sprotsmenke.

Copyright © 2018 bg.birmiss.com. Theme powered by WordPress.