Спорт и фитнесФутбол

Най-бързият пента-трик в историята на футбола

Много хора, които не са много образовани и във футбола, си мислят, пента-трик - това е рядко и прекрасно. Да, наистина, е възможно да не издава много. История, обаче, не знае достатъчно, когато играчите да отбележат във вратата на врага пет светли глави. Е, най-известният трябва да бъде разказана.

Повечето "пресни" записи

Съвсем наскоро, 23 Сеп 2015, Робърт Левандовски, играчът на Мюнхен "Бавария", е издаден през втората половина заместител. Немски клуб към момента загуби с гол за 1: 0 до своя съперник, "Волфсбург". Въпреки това, Левандовски идва по-малко от десет минути вкара срещу съперника пет гола. Това беше невероятен мач, който дълго ще се помни, че играчите, феновете.

Само две седмици, за да се постигне "полски артилерист", както нарича Робърт, повтаряща Серхио Агуеро, един играч, "Манчестър Сити". Трети октомври той вкара пет гола в един ред до портата на ФК "Нюкасъл". Също така беше впечатляваща пента-трик. Не е известно какъв ефект върху такива "активни" играчи. Късметът, дисциплина, концентрация, желание, мотивация, за отвличане на вниманието съперници - масата на опции и може би всички заедно. Но може да се каже с увереност - пет гола, отбелязани от един играч рядкост не са. И това може да се види в примерите.

Най-ярките записите

По този начин, най-бързият пента-трик във футбола принадлежи Robertu Левандовски. А какво да кажем на другите постижения? Много от тях. Бас Дост ФК "Хееренвеен" проектиран макар и не най-бързият пента-трик, но във всеки случай, поразително. 5: 0 - и "Екселсиор" е победен.

Dzhermeyn Defo от "Тотнъм" - автор на първия пента-трик в новото хилядолетие и същевременно третият подобен постижение в цялата история на Висшата лига. Това беше през 2009 г., по време на мач срещу ФК "Уигън".

Димитър Бербатов през 2010 г. срещу "Блекбърн" е издала прекрасен пента-трик, като се започне от втората минута на мача и завърши на седемдесетте години. Така той стана най-резултатен за сезона.

Мирослав Клозе, един играч "Лацио", в 39-та минута на мача вкара на "Болоня" пет красиви цели. Това е първият подобен случай през последните 27 години, а третият пента-трик в историята на Серия А.

Карлос Едуардо, на играч "Ница", отбеляза екипа "Guingamp" 5 добри цели - като се започне с 12 минути и завърши с шейсет и четвъртата. И накрая, Луис Адриано, играе ролята на "Шахтьор" срещу слаб и непретенциозен БАТЕ пет пъти удариха портата съперници Беларус.

Подвизите на трима известни личности

И накрая заслужава да бъде разказа за постиженията на тримата играчи, които се считат за най-популярните и добре познати. Първо - това е Кристиано Роналдо. Той е проектирал пет гола срещу ФК "Еспаньол", а един от тях е изпълнена от дузпа. Заслужава да се отбележи, че това е вторият подобен трик Роналдо. През същата година, малко по-рано, че е издал пента-трик "Гранада". Но "Español" - по-трудно противник.

След това идва Ramadel Фалкао, който вкара 5 гола в мрежата, "Депортиво" в продължение на 43 минути. През 2012 година - времето, когато плейърът е въведена за ужас на целия футболен Европа.

И, разбира се, Лео Меси и неговите феноменални пет головете в портата, "Байер" в Шампионската лига - най-престижния клубен турнир. Футболист много елегантен "подписан" няколко пъти в целта. И това е вълнуващо.

Е, можете да се досетите какво предстои много невероятно пента-трик, защото футболът - игра, която непрекъснато изненадва. Ние може да гледате само мачовете!

Copyright © 2018 bg.birmiss.com. Theme powered by WordPress.