Новини и обществоЗнаменитости

Известният руски спортист Александър Сухоруков

Русия Александър Сухоруков, озаглавена спортист, известна със своите победи в гребане, защитавайки честта на Русия в международните състезания. За това как да дойде един бъдещ шампион в "големите" спортове, за своите постижения и много покривка в тази статия.

бъдещия шампион детството

Руски плувец Suhorukov Александър Леонидович е роден на 02.22.1988 в град Ухта, Република Коми. Първата му изява в обвързана майката на басейна Александър. Светлана Vasilevna Suhorukova, опитен инструктор по плуване, треньор на децата в басейна на града "Младеж". Когато Саша все още не е на една годинка, тя го взе в басейна и се погасява в малка баня. Там той се научили как да плува. талант плувец беше очевидно, от ранна възраст. Александър Сухоруков доплува на разстояние много по-бързо, отколкото техните връстници.

Първите успехи в плуване

Решението да се изнесат от обикновената учебното заведение, където учи в Ухта спортно училище Александър Сухоруков взе себе си. Това се случи в седми клас. Момчето буквално в делириум желание да стане шампион, да губите време в басейна много. От детството, физически много силен, Александър е създадена, за да спечели. Веднъж в ръцете на един забележителен треньор Сергей Петрович Фьодоров и до голяма степен благодарение на него, че един бъдещ шампион започна да спечели първата си награда.

Стъпка по стъпка към мечтата си Александър Сухоруков. Плувец, тъй като 11-годишна възраст, многократно стана победители в състезанията и шампионата на момчетата на Република Коми в своята възрастова група. Той е особено добро плуване на къси разстояния, благодарение на добър спринт напън.

Още през 2002 година Александър Сухоруков получава титлата кандидат майстор на спорта на Русия.

Изпълнения за националния отбор

Александър Сухоруков - плувец се откроява сред своите връстници спортисти. Успехът му не остана незабелязано. През 2004 г. Александър беше поканен на националния отбор на руския отбор. Първото състезание в руския отбор, в който взеха участие на атлета, стана Европейско първенство по плуване в испанския Палма де Майорка през 2006.

От този момент, и да започне сериозни спортни победи. Александър Сухоруков, плуване, за които се е развила от урок за душата в тази професия, е работила усилено, за да постигнат целите си.

Говорейки в руския отбор, Александър донесе на екипа му очакват добри резултати от него. Така например, на Световното първенство в Дубай като част от руския отбор Александър Suhorukov показа много време на релето 4 от 200 метра свободен стил, а също и постави нов световен рекорд - 6 минути 49.04 секунди.

Победата в професионалния спорт

В касичка много славни победи оставащата руски плувеца. Александър спечели сребърен медал на Олимпиадата през 2008 г. в Пекин като част от екип реле: Г. Изотов, Н. А. Lobintsov Сухоруков, Д. лагуна. Сухоруков световен рекорд в щафетата 4 по 100 м в Манчестър.

Александър стана вицешампион на Европейското първенство 2008 в плуване щафета 4 х 200 m свободен стил. Двойно злато за страната (в щафета при мъжете на разстояние от 4 х 100 м и 4 х 200 m свободен стил) в руския отбор Сухоруков спечели в Унгария, която се проведе през август 2010 г., Европейското първенство.

Сред спортните характеристики на един спортист - победа на Световното първенство през 2010 г. в Дубай (ОАЕ) и на същото място -. Заглавието на световен шампион в щафетата 4 по 200 m Александър Сухоруков - плувец, чиято снимка след този успех се появява на страниците на много медии, - станах гордостта на руския отбор в този шампионат.

През 2011 г. става Сухоруков сребърен медал на Европейското първенство, проведено в полския Шчечин.

Подобен турнир в Берлин 2014 ФИНА стана руски отбор друг победител конкуренция. Мъжкият ни екип, който направи Гречин А., А. Сухоруков, VN Lobintsov и Морозов, спечели сребърен медал в Кралския реле 4 х 200 м, в навечерието на италианския отбор с 0.11 секунди. и дава път на френските плувци. Александър Сухоруков показа най-добрия си резултат на етапа на реле плуване.

Сухоруков е петкратен шампион на Русия, както и многократно шампион на Руската федерация и Европа.

Ежедневната работа на спортист

Силното представяне в спорта са Александър Сухоруков чрез засилено обучение. Плувец живее в Санкт Петербург. Влаковете в центъра на олимпийската подготовка под ръководството на Сергей Юревич Тарасова. С треньора Александър, както и с колегите си в отбора, имаме добри приятелски отношения. До голяма степен, защото на този Сухоруков и постига отлични резултати.

Спортист прекарва много време в тренировъчния лагер, често пътува в чужбина. В родния град на Ухта е рядкост - за една година само около месец. Преди критичните събития в ежедневно плуване плувец в допълнение се появяват ежедневно часове за обучение във фитнеса и на открито (често в пясъка), тичане и др.

Залавя. Счита, че икономиката може да бъде полезен в бъдеще (в края на спортната си кариера) професионална водолазна спортист паралелно учи в Ухта държавен технически университет, така че ..

Държавните награди и титли

Александър Сухоруков е почетен майстор на спорта на Русия. Тази значка той връчи лично през 2011 г. Ръководител на Република Коми Владимир Gaiser. Световен рекорд повече от веднъж проведе челни позиции в класацията на най-добрите национални състезатели.

През 2009 г., плувецът е награден с медал на Ордена "За заслуги към степента на Родината» II. Тъй като държавата е белязан от приноса му за развитието на физическата култура, спорт и спортните постижения в XXIX олимпийски игри в Пекин.

А. Сухоруков - собственик на медала "За заслуги военен".

Достоен резултат талантлив спортист успех е голям тласък в борбата за нов медал за него.

Copyright © 2018 bg.birmiss.com. Theme powered by WordPress.