Мария Савинова: спортни постижения и биография

Мария Савинова - успешен руски бегач. Един от най-украсени спортисти на постсъветска Русия, носител на световната титла. Участник грандиозен допинг скандал.

Деца и юноши

Тя е родена през 1985 г. в Челябинск студено. Тя никога не си представяше, че животът ми ще го свържете с течаща. В ранна възраст тя е била любители на танците и сънувал, че по някое време се превърна в истински танцьор. С възрастта, приоритетите са се променили, и сега тя играе бадминтон. Заслужава да се отбележи, че успяхме и дори се превърна в урок по този Савинова кандидат за майстор на спорта.

Работещи Мария започва да практикува съвсем случайно. Аз дойдох с приятелката си в раздел и реши да проведе една тренировка. Известният треньор Маслова я видя и предложи да я обучава непрекъснато. Мария Савинова не устоя, защото тя обичаше спорта и тя го направи точно това, което правят неговите възгледи. В бъдеще, то до голяма степен ще се открояват от своите връстници и скоро ще започне да покаже таланта си.

През 2003 г. Мария се изпраща на младши първенството на Русия. Никой не мислеше, че може да спечели нищо, но тя спечели бронзов медал. През същата година тя спечели бронзов медал и на Европейския младежки шампионат. Тъй като бегач започва да се вземат на сериозно, а не само в състезанията на държавно равнище, но и в Европа. На възраст от деветнадесет тя спечели сребро в руския шампионат осем м разстояние километър и половина на.

кариерата на възрастни

След успеха на ниво младежки спортист за дълго време не можех да се постигне нещо в конкурса за възрастни. Савинова реши, че делото в каретата, и отива на Владимир Kazarin.

С новия треньор на подчертано подобрен, но големите награди все още могат да се намерят. През 2008 г. тя е била изпратена на световното първенство във Валенсия, но това отнема само шестнадесетото място. Тя се превръща в истински пробив през 2009 година. Тя спечели шампионата на Русия, а също така спечели Европейското първенство. След този сезон Савинова се превърне в уважаван спортист в света.

2010 се оказа още по-успешна. Тя спечели първото място на световното първенство, както и на Европейското първенство. Заслужава да се отбележи, че всички награди бяха спечелени в дамските осем метра. Никой не може в никакъв случай не е изненадан, че през следващата година отново Савинова спечели световната титла.

През 2013 г. на международния шампионат се проведе в Русия, но този спортист взе само второ място. За други бегачи, този резултат ще се счита за успех, но Мария каза, че тя може да получи по-добри резултати.

олимпиада

Бъдещето олимпийска шампионка Мария Савинова Той продължи първите си световни игри в двадесет и седем години. За спортисти се счита тази възраст е много впечатляващо, но момичето показа, че тя все още е твърде рано да се отпишат. На състезания в Лондон, тя стана първата в далечината на осемстотин метра, а показа резултатът от 1 минута 56.19 секунди.

Runner се връща у дома победители, и като един от най-силните атлети в света. Струваше ми се, че заради възрастта Мария вече няма да покаже добри резултати след края на лятото игри, но това не беше така. Тя ще спечели много повече победи, независимо от факта, че тя е почти тридесет години.

Мария Савинова: допинг скандал

През 2015 г. Събитието ще се случи резонанс. Това се случва, че много руски спортисти, обвинени в използване на незаконни наркотични вещества. Сред този списък, както и воля Савинова. Разбира се, всички ще оспори това решение, но в Агенцията за борба с употребата на допинг, за да бъдете сигурни, че спортистите всъщност използват лекарствата, които са забранени от международните конвенции. В резултат на това беше решено, че Мери втрещен. Властите искат да я лиши от всички забраната за награди и живот от участие в конкурси на всяко ниво. Заслужава да се отбележи, че дисквалифицира събира и треньор шампион. В момента, окончателното решение не е прието и последните проучвания.

Мария Савинова сигурен дали това е дисквалифициран, това е напълно погрешно, тъй като допинг никога не е приет.